نرم افزار شهید چمران

...

در دنیا انسان هایی هستند که به ظاهر زنده اند، به ظاهر نفس می کشند و به ظاهر راه می روند؛ اما در حقیقت اسیر دنیا، برده ی زندگی و ذلیل حوادث هستند. اینان برای اینکه نمیرند آنقدر خود را کوچک می کنند که گویا مرده اند. اما انسان های آزاده ممکن است کوتاه زندگی کنند، ولی تا وقتی زنده اند به درستی زندگی می کنند، و با اختیار خود نفس می کشند. این ها محکوم اراده ی دیگری نیستند، بلکه دیگران تسلیم اینانند. و براستی چمران کاملترین نمونه ی این انسان ها است. آری؛ نه کوچه های تهران، نه دانشگاه های آمریکا، نه آب و هوای لبنان و نه جبهه های ایران نتوانست او را آرام کند. تا آنجا که معمار نقشه ی دل های بی قرار فرمود: مثل چمران بمیرید.
این نرم افزار، هدیه ی است از طرف ما به تمام کسانی که می خواهند تا حدودی با زندگی و سیره ی چمران، این مرد بزرگ تاریخ آشنا شوند.
در این نرم افزار زندگینامه، خاطرات، وصیتنامه، تصاویر، یک کلیپ تصویری به صورت آنلاین از مصاحبه آن شهید بزرگوار و دو فایل صوتی با موضوع بیان زندگینامه ی شهید دکتر مصطفی چمران از زبان خود شهید به همراه معرفی یک کتاب ناب و ارزشمند در رابطه با خاطرات و زندگینامه ی آن شهید بزرگوار گنجانده شده است.
در هر قسمت از برنامه شما می توانید متن، صوت و یا تصاویر موجود در برنامه را به اشتراک بگذارید و یا آن را ذخیره کنید، برای به اشتراک گذاشتن صوت و متن باید در قسمت مربوطه کلید منوی تلفن خود را فشار دهید.
در قسمت تصاویر نرم افزار با لمس کردن تصویر مورد نظر می توانید آن تصویر را به اشتراک بگذارید و با لمس کمی طولانی تر تصویر می توانید آن را به عنوان پس زمینه ی دستگاه خود انتخاب کنید.
بعد از انتخاب گزینه در هر قسمت از نرم افزار برای اشتراک؛همان گزینه در کارت حافظه ی خارجی دستگاه شما ذخیره خواهد شد

Image CAPTCHA
کد نمایش داده شده در تصویر روبرو را در کادر بالا وارد نمایید.